Horticulture:
Champion Plants & Soils- Henry Mitchell
Reserve Champion Plants & Soils- Aiden Soliday
Top Horticulture/Floriculture- Deborah Lindquist, Adara Meyen, Anton Meyen, Kathryn Toohill
State Fair Delegates for Floriculture- Deborah Lindquist, Anton Meyen, Adara Meyen
State Fair Alternate for Floriculture- Heidi Heldt
State Fair Delegates for Vegetable Gardening- Elizabeth Maier, Jarod Cheek, Kathryn Toohill
State Fair Alternate for Vegetable Gardening- Tyler Heldt
Interior Design/Sports/ Collections:
Champion Sports- Kolby Weiss
Reserve Champion Sports- Alex Smith
Champion and State Fair Delegate Interior Design- Mia Villanueva
Reserve Champion and State Fair Delegate Interior Design- Jasmine Ferguson
Champion Collections- Brock Wilson
Reserve Champion Collections- Lindsey Holtman
Champion Science Excited- Brody Wilson
Natural Resources:
Champion Outdoor Adventures- Aiden Soliday
Reserve Champion Outdoor Adventures- Sarah Mills
Champion Wildlife Exhibit- Brody Wilson
State Fair Delegates – Aiden Soliday and Brody Soliday
Champion and State Fair Delegate Forestry- Aiden Soliday
Reserve Champion and State Fair Alternate Forestry- Tyler Heldt
Champion and State Fair Delegate Entomology – Anton Meyen
Champion Geology- Adara Meyen
Reserve Champion Geology- Anton Meyen
Champion and State Fair Delegate Beekeeping- Alex Smith
Reserve Champion Beekeeping- Paul Toohill
Photography:
Top Photography
Callia Meyen- County Photography
Adara Meyen- County Photography
Natalie Rhodes- Photography 3
Elizabeth Maier- Photo Editing
Elizabeth Maier- County Photography
Anton Meyen- County
Jake Franklin- Photo 3
Morgan Drozs- County Photography
State Fair Delegates-
Natalie Rhodes- Photogarphy 3
Elizabeth Maier- Photo Editing
Jake Franklin- Photography 3
Woodworking:
Top Woodworking Awards – Jaton Shaffer, Ethan Aughenbaugh, Nathan Miller, Daisy Miller, Paige Pearson
State Fair Delegates- Jaton Shaffer and Ethan Aughenbaugh
State Fair Alternates- Nathan Miller, Daisy Miller, Paige Pearson, and Dawson Raines